Ciemnanoc

O Niszczycielu, który przebudza i innych paradoksach duchowych. Archetypy i symbole w rozwoju Ducha i pracy z cieniem. Tantra Boga i Bogini, Ducha i Ciała w Jaźni człowieka

Forum Ciemnanoc.pl

Kontakt z Bogiem i Boginią w tobie

Nie jesteś zalogowany na forum.

Zasady korzystania z forum

Forum jest poświęcone integracji Ducha i Ciała metodą Faridy. Jest poświęcone treściom bloga "ciemnanoc.pl" i stanowi ich rozszerzenie praktyczne. Celem jest pomoc osobom, które są zainteresowane uczestniczeniem w tej metodzie i perspektywie duchowego rozwoju. Na forum wymagana jest kultura osobista i szacunek do rozmówców. Notatniki duchowe są intymną przestrzenią ich właścicieli i służą do pracy z wewnętrznym bogiem i boginią. Osoby, które nie potrafią uszanować idei notatników i forum, które będą zaczepiać, bądź wygłaszać w nich niestosowne uwagi nawiązujące do wyborów i stylu życia właścicieli notatników, będą automatycznie banowane. Osoby, które w swych postach będą podważać treści bloga, zachowywać się agresywnie, proszone są o opuszczenie forum, w przeciwnym wypadku mogą zostać usunięte. A ich posty zostaną trwale wyrzucone, nawet bez ostrzeżenia. Osoby nowe proszone są o zapoznanie się z blogiem, poradnikiem do samodzielnej praktyki duchowej jak i pozostałymi częściami forum (wpisami innych użytkowników). W przypadku wulgaryzmów, stosowania epitetów i wpisów, które niczego nie wnoszą do rozmowy, użytkownicy mogą zostać czasowo lub na stałe odsunięci od możliwości wpisów. Treści, w których użytkownicy forum wszczynają kłótnie, będą traktowane jako osobiste rozmowy i umieszczane w koszu. Treści, które mocno odbiegają od danego wątku, mogą być umieszczone w innej części forum. Osoby, których konta będą powiązane ze sobą IP, będą jawnie proszone o wyjaśnienia. Każdy użytkownik może mieć tylko jeden nick. Niedozwolone jest rejestrowanie się pod wieloma nickami. Nick powinien mieć nie więcej niż 15 znaków i nie może zawierać wyrazów obraźliwych, niestosownych, źle się kojarzących, jak również nie może to być sformułowanie. Nazwa nicku może zawierać litery, cyfry. Nick powinien być odmienną częścią mowy, gdyż to ułatwi zwracanie się do jego użytkownika w trakcie konwersacji. Osoby, które zarejestrowały się pod nickiem niezgodnym z niniejszym regulaminem, zostaną poproszone o podanie nowej propozycji swojego nicka. Zarejestrowanie się na forum jest automatycznie wyrażeniem zgody na przyjęcie regulaminu.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Szukaj na stronie:

Polub na facebooku

Lista artykułów

Cytaty o duchowości

Największym niszczycielem człowieka jest ten, który go najbardziej kocha czyli Bóg.

Jeśli założenia duchowe nie sprawdzają się w chwilach kryzysu, znaczy ze są fałszywe.

Dopóki się walczy z Duchem innych kultur, tradycji, wierzeń i religii – dopóty nie ma mowy o otwarciu się na paradoks Absolutu, który przejawia się nie tylko w tym co akceptujemy, ale również w tym wszystkim, co negujemy i wypieramy.

To nie miłość jest motywacją ale jej brak. To ludzie z pustką w sercu potrzebują duchowości.

Prawdziwe światło to świadomość swojej ciemności.

Człowiek jest drogą, przez którego Duch Boży przechodzi, żeby móc wyrazić siebie.

Wiele opętań ma jedno podłoże - to wyparcie przez człowieka seksualnego charakteru miłości Boga do jego ciała.

Prawda nie ma praw autorskich. Rolą duchowości jest jej praktyczny wymiar. Nie chodzi o wymyślanie rzeczy nowych, ale taki odbiór Prawdy, by mogła ona uprościć i połączyć wszystko to, co ezoteryka i religia pokomplikowała, zniekształciła i podzieliła.

ok